The Daily Diagonal Sudoku

Wejdź do świata The Daily Diagonal Sudoku i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry sudoku!

Sudoku jest znane jako świetny sposób na trening mózgu, ponieważ w zasadzie musisz rozwiązać interesującą łamigłówkę. Jedną z jego mocnych stron jest to, że zasady są łatwe do nauczenia się, ale przez swoją naturę łamigłówek, które oferuje, jest nieskończona ilość. Aby wygrać w Sudoku, musisz wypełnić siatkę 9x9 liczbami w taki sposób, aby każda kolumna, rząd i siatka 3x3 zawierały wszystkie cyfry od 1 do 9. To, co sprawia, że The Daily Diagonal Sudoku jest wyjątkowe, to fakt, że dodaje nową zasadę do gry, a mianowicie, że musisz umieścić powyższe cyfry również po przekątnej.

Ta zmiana, choć na początku może wydawać się niewielka, naprawdę zmienia postać rzeczy i będzie wyzwaniem nawet dla najbardziej wytrawnych graczy Sudoku. Ale jedna rzecz jest pewna, możesz trenować do woli na Igry.pl, ponieważ The Daily Diagonal Sudoku oferuje ci codziennie unikalną łamigłówkę, aż staniesz się mistrzem tej gry. A dzięki dużemu archiwum zawsze będziesz miał do dyspozycji unikalną łamigłówkę.

Podobne gry:

Czy lubisz The Daily Diagonal Sudoku? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry sudoku aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.