The Office Guy

Wejdź do świata The Office Guy i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry akcji!

Każdy może mieć zły dzień w biurze, ale w The Office Guy jest to doprowadzone do ekstremum, bo biuro z tej gry to miejsce pełne niebezpieczeństw, z którego tylko dzięki umiejętnemu użyciu broni możesz mieć nadzieję uciec. Walcząc z hordami wrogów, ciągle przypominasz sobie, że to nie jest zwykły dzień w pracy.

Na szczęście postać z The Office Guy jest bardzo zręczna, a na twojej drodze nieustannie pojawiają się bronie, które pomogą ci w tej przygodzie. I na pewno będziesz potrzebował ich wszystkich, bo wrogowie są naprawdę śmiertelni, a kilka trafień może oznaczać, że będziesz musiał zaczynać poziom od nowa.

Każdy poziom z The Office Guy ma określony cel, który musisz osiągnąć, a im bardziej się rozwijasz, tym trudniejsza staje się gra i trudniejsi wrogowie będą próbowali cię powstrzymać. Wrogowie ci mają albo śmiercionośną broń, albo dużo zdrowia, albo kombinację obu tych rzeczy. Przygotuj się więc na intensywną akcję.

Zobacz, co czeka na końcu twojej przygody z The Office Guy, kiedy zagrasz na Igry.pl i przygotuj się na dobrą zabawę w grze akcji.

Jak grać

Steruj swoją postacią, używając klawiszy strzałek, by poruszać się w lewo lub w prawo. Wciskaj klawisz SPACJI, by użyć broni, gdy wróg się zbliży, by go wyeliminować.

Podobne gry:

Czy lubisz The Office Guy? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry akcji aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.