The Sorcerer

Wejdź do świata The Sorcerer i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zuma!

Na stronie The Sorcerer czeka na ciebie całkiem magiczne doświadczenie, zwłaszcza jeśli lubisz gry, które sprawdzają twój refleks i świadomość przestrzenną. Choć rozgrywka może wydawać ci się od razu znajoma, The Sorcerer wciąż potrafi zachwycić i zapewnić wiele godzin zabawy i relaksu. Być może znasz już gry, w których trzeba dopasować bąbelki tego samego koloru, ale w The Sorcerer jest jeszcze dodatkowy zegar, który musisz wziąć pod uwagę, a przejawia się on w sposobie, w jaki rzędy bąbelków są umieszczane na planszy. W tym przypadku rząd powoli zmierza do punktu na planszy, a jeśli dotrze do tego miejsca, przegrywasz poziom.

Aby przejść dalej, musisz kontrolować kąt strzałów czarodzieja znajdującego się na środku ekranu i strzelać do baniek w taki sposób, aby co najmniej trzy tego samego koloru były ze sobą połączone. To gwarantuje, że zaklęcie zadziała i usunie te bąbelki z planszy. Jeśli uda Ci się zmniejszyć tego rodzaju węża zbudowanego z bąbelków, przejdziesz do następnego poziomu. Sztuczka polega na tym, że musisz szybko dostosowywać się do ruchu bąbelków i zawsze myśleć z wyprzedzeniem, bo każdy strzał może drastycznie zmienić konfigurację postępujących bąbelków.

Zrelaksuj się na stronie Igry.pl, doświadczając klasycznej gry, gdy spróbujesz The Sorcerer i ukończyć wszystkie poziomy!

Jak grać

Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, stuknij w ekran pod takim kątem, pod jakim chcesz strzelać do bąbelków. Jeśli korzystasz z komputera, użyj myszki do celowania i naciśnij lewy przycisk myszki, aby strzelać.

Podobne gry:

Czy lubisz The Sorcerer? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zuma aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.