Marble Puzzle Blast

Wejdź do świata Marble Puzzle Blast i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zuma!

Wejdź do świata pełnego kolorów i rozpocznij zabawną przygodę, w której szybki refleks i celność pozwolą ci przejść do następnego poziomu. Na wielu poziomach gra Marble Puzzle Blast oferuje przyjemne i kojące doświadczenie, nie tylko ze względu na rozgrywkę, ale także ze względu na otoczenie przyrodnicze, które tworzy relaksującą atmosferę. Celem gry jest ostrożne wystrzeliwanie kulek z armaty umieszczonej na środku ekranu w kierunku powoli przesuwającej się linii kulek. W grze Marble Puzzle Blast nie usuwasz kulek z ekranu przez uderzanie w nie, ale przez upewnienie się, że co najmniej trzy kuleczki tego samego typu są ze sobą połączone. Dlatego strzelanie bez celu tylko pogorszy sprawę. Każdy z wystrzeliwanych kulek jest innego typu, więc staraj się celować uważnie. Jeśli linia kulek dotrze do punktu wyjścia, będziesz musiał ponownie rozpocząć poziom. Oczywiście, kolejnym złym aspektem strzelania bez przemyślanej strategii jest fakt, że jeśli nie usuwasz kulek z planszy, dodajesz je do stale rosnącej linii kulek, co przybliża cię do porażki.

Fakt, że musisz planować swoje strzały, może sprawić, że Marble Puzzle Blast stanie się nieco bardziej wymagająca, ale dreszczyk emocji związany z trafieniem kulek we właściwe miejsce zawsze będzie miłym uczuciem. Aby awansować w grze Marble Puzzle Blast, musisz być cierpliwym graczem. Im lepszy będziesz, tym lepiej poradzisz sobie z wieloma wyzwaniami, jakie stawia przed tobą Marble Puzzle Blast, zwłaszcza na późniejszych poziomach. Poziomy te nie tylko zawierają wiele różnych ścieżek, którymi kulki zmierzają do celu, ale także wiele innych niespodzianek.

Igry.pl Baw się dobrze na stronie Marble Puzzle Blast i sprawdź, ile poziomów uda ci się ukończyć.

Jak grać

Użyj myszki, aby wycelować swoje strzały, i naciśnij lewy przycisk myszki, aby wystrzelić kulki w kierunku stosu.

Podobne gry:

Czy lubisz Marble Puzzle Blast? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zuma aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC