The Spear Stickman

Wejdź do świata The Spear Stickman i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych stickman games!

Gotowość, cel, ogień! Zapamiętaj tę sekwencję, bo na stronie The Spear Stickman musisz ją opanować, by pokonać swoich wrogów. To zaskakujące, jak bardzo napięty może być pojedynek, kiedy wszystko, co musisz zrobić, to po prostu stać w miejscu i strzelać. Z pewnością brak możliwości robienia uników ma z tym coś wspólnego.

The Spear Stickman Gra rozpoczyna się powoli i wymaga od ciebie walki tylko z jednym przeciwnikiem, ale im lepiej sobie radzisz, tym więcej wrogów pojawia się, by spróbować cię załatwić. Dosłownie załatwić, bo obaj stoicie na chwiejnej platformie. Nikt nie wie, jak się tam znaleźliście, ale teraz liczy się to, jak przeżyjecie. Jak można się spodziewać, ważne jest, gdzie trafisz napastnika, więc staraj się celować w głowę, by błyskawicznie załatwić przeciwnika. Nie martw się też o amunicję, bo masz nieograniczony zapas włóczni, którymi możesz eliminować każdego, kto stanie ci na drodze. I znów nie zastanawiaj się zbyt długo, gdzie schowałeś te wszystkie włócznie i gdzie je trzymać, jeśli stoisz na jednej platformie.

A będziesz potrzebował wielu włóczni, bo gdy wieść o twojej sile rozniesie się po krainie, coraz więcej wrogów będzie cię atakować, a oni nie są na tyle mili, by czekać na swoją kolej. Jeśli nie będziesz szybko rzucał włóczniami, wkrótce zostaniesz przytłoczony.

Wyceluj, strzelaj pewnie i bądź ostatnim, który stoi, grając w The Spear Stickman na Igry.pl.

Podobne gry:

Czy lubisz The Spear Stickman? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii stickman games aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.