Vex 7

Wejdź do świata Vex 7 i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Przygotuj się na kolejną ekscytującą i niebezpieczną przygodę we wszechświecie Vex, grając w kolejną odsłonę tej popularnej serii na stronie Igry.pl. Wyrusz w nową podróż w Vex 7 i przygotuj się na nowy zestaw wyzwań, które trzeba będzie pokonać. Ale przygotuj się też na mnóstwo dobrej zabawy. Dzięki rozgrywce, którą znasz i kochasz, Vex 7 ponownie postawi cię w roli odważnego stickmana i razem będziecie unikać różnego rodzaju niebezpieczeństw, którymi zaśmiecone są poziomy: od ostrych kolców i wszelkiego rodzaju innych niebezpiecznych pocisków, będziesz musiał utorować sobie drogę do końca każdego poziomu.

Postać z Vex 7 jest bardzo zwinna i to właśnie ona utrzymuje cię przy życiu podczas całej przygody. Nie tylko potrafi z łatwością podwójnie przeskoczyć na platformy lub po prostu zejść z drogi wszelkim niebezpieczeństwom, ale umiejętności akrobatyczne postaci z Vex 7 to kolejne narzędzie, które pozwoli ci dotrzeć w bezpieczne miejsce. Wyzwania, które napotkasz na każdym poziomie, będą wymagały od ciebie wiele refleksu, ale dzięki treningowi i determinacji możesz pokonać każdą przeszkodę, która zostanie rzucona na twojej drodze. Ale nie tylko twój refleks będzie wystawiony na próbę w grze Vex 7, ponieważ musisz również upewnić się, że masz odpowiednie wyczucie czasu. W trakcie unikania wszelkiego rodzaju wirujących pił lub po prostu skacząc po różnych platformach, wiedza o tym, kiedy wykonać te czynności, jest kluczowa, jeśli chcesz osiągnąć postępy w grze Vex 7.

Przeżyj kolejną zabawną przygodę, grając w Vex 7 na Igry.pl.

Jak grać

Użyj klawiszy strzałek lub klawiszy WASD, aby poruszać się po poziomie. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, stukaj w przyciski ekranowe.

Zagraj w inne gry z serii Vex:

  1. Vex 3 Xmas
  2. Vex 8
  3. VEX Challenges
  4. Vex 6
  5. Vex 5
  6. Vex 4
  7. Vex 3

Podobne gry:

Czy lubisz Vex 7? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.