Jumpy Helix

Wejdź do świata Jumpy Helix i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Zejdź z wieży w Jumpy Helix, szybkiej grze, w którą możesz zagrać na Igry.pl. Dzięki łatwym do zapamiętania zasadom i prostemu schematowi sterowania, Jumpy Helix jest grą, w którą możesz grać w krótkich sesjach i próbować pobić swój najwyższy wynik. W tej grze sterujesz odbijającą się piłką i wszystko, co musisz zrobić, to zmienić kierunek wieży w taki sposób, żeby odbijająca się piłka zmieściła się w szczelinie, która prowadzi cię dalej w dół, a także ominąć wszystkie niebezpieczeństwa, które są umieszczone na twojej drodze.

Oczywiście, im dalej w dół, tym trudniej, a twój refleks będzie musiał być gotowy do uniknięcia i ucieczki przed wszystkimi niebezpieczeństwami, które na ciebie czyhają. Na szczęście, jeśli uda ci się pokonać wiele pięter, otrzymasz kilka chwil niezwyciężoności, dzięki którym będziesz mógł przebrnąć przez wszystkie niebezpieczeństwa, które staną na twojej drodze. Grafika również pomaga ci dostrzec, gdzie mogą znajdować się niebezpieczeństwa, ale tylko twój refleks stoi między tobą a koniecznością ponownego rozpoczęcia gry.

Zdobądź wysoki wynik, grając w Jumpy Helix na Igry.pl i baw się dobrze.

Jak grać

Naciśnij lewy przycisk myszy i przesuń mysz w lewo lub w prawo, aby zorientować piłkę. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu i przesuń palcem w lewo lub w prawo, żeby poruszać piłką po ekranie.

Podobne gry:

Czy lubisz Jumpy Helix? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.