Video Game Avatar Creator

Wejdź do świata Video Game Avatar Creator i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry rinmaru!

Niesamowita gra w ubieranki o tematyce fantasy i RPG autorstwa Rinmaru! W tej grze będziesz mogła stworzyć swoją ulubioną postać wojowniczki, dziką, magiczną i silną. Twórz własne fantastyczne historie i rozwijaj swoje postacie!

Zacznij od personalizacji swojej genetyki; wybierz kolor swojej skóry! Wybierz kształt swoich oczu - jest ich wiele do wyboru! Możesz nawet zmniejszyć rozmiar oczu i odległość między nimi, a także wzrost i wiele więcej! Taką grę można dostosować do własnych potrzeb! Wybierz kształt swoich ust. Możesz zmienić rozmiar ust, ich położenie i kolor! Wybierz swoją ulubioną szminkę! Następnie mamy kształt nosa, który możesz zmienić, a także jego wielkość i położenie. Dodaj cienie do powiek, makijaż i możesz nawet postarzyć swoją postać! Albo nawet umięśnić! Dodaj smutne łzy, jeśli chcesz, aby Twoja postać płakała, czerwień, piegi i wiele innych! Dodaj blizny i tatuaże na twarzy oraz zestaw tatuaży w różnych stylach i kulturach, takich jak tatuaże plemienne lub pirackie, tradycyjne tatuaże japońskie lub starożytne tatuaże chińskie i wiele innych! Zmień kształt i kolor swoich brwi! Także cienie do powiek! Aha, i kolory paznokci! Mamy teraz fryzury, wiele do wyboru, a także kolory! Mieszaj i dopasowuj kucyki, górne przedłużenia, grzywki, dolne przedłużenia i dolne włosy, aby stworzyć fajne fryzury dla kobiet, wojowniczek anime manga! Ubrania są równie niesamowite i możliwe do dostosowania! Możesz nawet wybrać gatunek lub typ średniowiecznej postaci fantasy, którą chcesz, aby była: Zmień swoją postać w barda, wojownika, strażnika, uzdrowiciela, mrocznego maga, strzelca lub mistrza bestii! Jeśli wybierzesz barda, wybierz śliczną średniowieczną bluzkę, na przykład bluzkę z pięknymi zdobieniami, dodaj spodnie z kwiatowymi zdobieniami i spodenki! Dodaj różne rodzaje nadgarstków średniowiecznego wojownika! Wybierz ładne, ozdobione klejnotami opaski i nakrycia głowy, a nawet rogi! Dodaj różnego rodzaju słodkie i fajne szpilki z ładną średniowieczną biżuterią, także kolorową! Dodaj piękną biżuterię, taką jak kolczyki z różnymi ciekawymi średniowiecznymi i mistycznymi wzorami, a także naszyjniki ze złota i kamieni szlachetnych!, Dodaj motyle! Niebieskie kwiaty! Możesz sprawić, że sama postać będzie miała skrzydła motyla i inne fajne magiczne akcesoria fantasy! Jak widzisz, ta gra jest bardzo bogata w opcje związane z fantastycznym średniowieczem!

Jeśli wybierzesz wojownika, możesz oczywiście wybrać średniowieczną zbroję, jak również ciemną lub jasną zbroję rycerza, ciemne lub jasne nadgarstki i hełmy wojownika, pancerne buty i obcasy, a także inne akcesoria wojenne. Strażnicy mają podobne cechy do wojownika, ale mogą trzymać bardzo fajną flagę słoneczną i mieć skrzydła anioła, a także świętą księgę lub krzyż i związaną z nimi biżuterię! Uzdrowiciele mają delikatniejszy arsenał z pięknymi elfami i kwiatowymi ozdobami, takimi jak kwiatowe opaski na głowę, buty i obcasy, a akcesoria są tak anielskie! Są też klejnoty i księżycowe skrzydła! W kategorii Czarnego Maga znajdziesz lżejsze przedmioty, ale utrzymane w mrocznej gotyckiej estetyce, takie jak rogi i kapelusz czarownicy, górne i dolne części garderoby są również mrocznie gotyckie, a akcesoria są bardziej mroczne, takie jak demoniczne skrzydła, kruki, pająki, mroczne naszyjniki i kolczyki w stylu wampirów, złe kulki, węże i wiele innych! W tej kategorii możesz stworzyć mrocznych magów lub nekromantów! Strzelcy mają bardziej steampunkowe i wiktoriańskie ubrania! Dodaj wiktoriańskie kapelusze kapitana piratów, długie czarne kapelusze lub steampunkowe kapelusze, buty i obcasy! Dodaj steampunkowe akcesoria, takie jak różne narzędzia, wiktoriańską biżuterię i steampunkowe metalowe skrzydła! Nawet opaski na oczy! Beastmasterzy mają bardziej zadziorny barbarzyński styl ubierania się, dodaj demoniczne rogi i barbarzyńskie akcesoria plemienne, dodaj kawałek mięsa i łańcuchy lub bicz jako akcesoria oraz inną barbarzyńską biżuterię plemienną! Wybieraj spośród fantastycznych średniowiecznych magicznych rpg mocnych mieczy, berłów, kusz, szydeł, toporów, łuków, broni, harfy, fletu, kosy, dwóch mieczy ninja lub katan, długich mieczy! Dodaj magiczne moce, takie jak ogień, wymiar lub inne mistyczne moce! Możesz nawet dodać zwierzę domowe, takie jak niedźwiedź, tygrys czy wilk! Umieść swoją postać w niesamowitym tle w stylu Lochów i Smoków, takim jak karczma wojownika, sala zamkowa, magiczny domek na drzewie w lesie nocą, las elfów lub po prostu brązowe tło z teksturą! Jak widzisz, ta gra ma wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć swoje własne oryginalne postacie fantasy rpg!

Podobne gry:

Czy lubisz Video Game Avatar Creator? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry rinmaru aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC