Mega Anime Avatar Creator

Wejdź do świata Mega Anime Avatar Creator i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry rinmaru!

Zagraj w grę Mega Anime Avatar Creator firmy Rinmaru, aby dać życie wszystkim postaciom z mangi, które istnieją tylko w twojej wyobraźni! Szukasz unikalnego, wykonanego na zamówienie awatara na forum internetowym? Czy chciałbyś stworzyć imponującą mangową wersję samego siebie? Jeśli odpowiedź brzmi tak, nie przegap tego wyzwania związanego z tworzeniem postaci! Gra wyróżnia się tym, że masz do dyspozycji setki różnych opcji. Mieszaj je w tysiącach kombinacji! Możesz stworzyć chłopca, dziewczynkę, wróżkę, a nawet kosmitę, wybierając elementy z sześciu różnych kategorii. Czy uwierzysz, że możesz dostosować ich cechy, włosy, ubrania, akcesoria i tło?

Kreator zaczyna się od bardzo szczegółowej genetyki twojej postaci. Dostępne są różne odcienie skóry, a także kolory fantazyjne. Dostosuj nosy, uszy, rumieńce i łzy do tworzenia wyrazu twarzy, usta, wspaniałe anime kształty oczu, brwi i włosy na twarzy. Gra zawiera zarówno cechy męskie, jak i żeńskie, które można dowolnie mieszać i dopasowywać. Menu fryzur pozwala ci stworzyć naprawdę unikalny awatar, łącząc topy, doły, dodatki i kucyki. Wybór jest oszałamiający! Ubrania są zarówno nowoczesne, jak i historyczne, a także azjatyckie, takie jak kimona i quipaos. Wiele bluzek ma oznaczenie płci, dzięki czemu mogą je nosić mężczyźni i kobiety, lub po prostu określić typ ciała. Topy możesz łączyć z kamizelkami, kołnierzami, okryciami wierzchnimi, akcesoriami i szalikami! Dział z akcesoriami jest niesamowity. Są tam skrzydła, naszyjniki, okulary, kolczyki, a nawet mega kawaii pluszaki ze zwierzętami! Myślę, że owieczka chibi jest najsłodsza, ale lama, kotek i króliczek też się liczą. Poza tym sam awatar może mieć zwierzęce uszy, idealne do tworzenia nekosów. Widzę klejnoty Sailor Moon i rogi kukurydzy z Homestuck. Jak wiele z Twoich ulubionych postaci z anime możesz odtworzyć tutaj? Teraz przedmioty podręczne. Wow, Rin naprawdę nas rozpieszcza. Jest cała sekcja "bez przedmiotu", w której można tworzyć urocze pozy. Jest też mnóstwo fajnych rzeczy do trzymania, nawet świetlne szable! Uzupełnij swoją scenę o szeroki wybór teł, z których wiele jest inspirowanych Japonią. Możesz nawet wykorzystać to do napisania własnego komiksu mangowego! Ta gra cieszy się ogromną popularnością od czasu jej wydania i z przyjemnością obserwujemy, jak Rin i Książę Czerwonych Róż dodają tematyczne aktualizacje.

Podobne gry:

Czy lubisz Mega Anime Avatar Creator? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry rinmaru aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.