Viking Escape

Wejdź do świata Viking Escape i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych running games!

Przygotuj się na lot na magicznym smoku i ucieczkę przed inwazją potworów, grając w Viking Escape na Igry.pl. Aby uciec przed pewną zagładą, musisz umiejętnie omijać wrogów, którzy nieustannie zbliżają się do ciebie, a kiedy omijanie nie wystarcza, możesz też strzelać różnymi rodzajami pocisków, by zniszczyć wszystko, co stanie ci na drodze. Te pociski mają mocne i słabe strony, a ty musisz się nauczyć, które z nich są lepsze w danej sytuacji. Pamiętaj, że nie masz nieskończonej amunicji, więc ostrożnie wybieraj momenty, w których chcesz strzelać, i uważaj na uzupełnianie amunicji na ekranie.

Wrogowie, którzy próbują powstrzymać twoją ucieczkę, są przeróżnych kształtów i rozmiarów, a każdy z nich ma inny rodzaj ataku, więc napotkasz takich, którzy rzucają w twoją stronę pociski, podczas gdy inni chcą się z tobą zderzyć i w ten sposób powoli pozbawiać cię życia. Ale wykorzystując zwinność swojego smoka i swój świetny refleks, możesz uciec przed każdym niebezpieczeństwem, które się pojawi.

Zagraj w zabawną grę osadzoną w królestwie fantasy, wybierając Viking Escape na Igry.pl.

Jak grać

Jeśli używasz klawiatury, steruj smokiem za pomocą strzałek lub WASD i wciskaj SPACJĘ, by wystrzeliwać pociski. Kliknij na ikonę pocisku, która znajduje się po lewej stronie ekranu, by zmienić typ pocisku. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, naciskaj strzałki ekranowe, by kontrolować smoka, ikonę pocisku znajdującą się po lewej stronie ekranu, by zmienić typ pocisku, oraz ikonę strzału znajdującą się po prawej stronie ekranu, by strzelać.

Podobne gry:

Czy lubisz Viking Escape? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii running games aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.