Village Defense

Wejdź do świata Village Defense i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry obronne!

W grze Village Defense, jak sama nazwa wskazuje, musisz zaplanować obronę swojej wioski przed nieustępliwym wrogiem. Aby to zrobić, masz do dyspozycji różne jednostki, które odgrywają istotną rolę w twojej armii. Twoim zadaniem jest wiedzieć, kiedy używać tych jednostek oraz znać ich mocne i słabe strony.

Niektóre jednostki produkują surowce, za które możesz kupić żołnierzy, by pokonać swoich wrogów. Żołnierze ci są we wszystkich kształtach i rozmiarach i podczas gdy jedni są najlepsi w strzelaniu z dystansu, inni pokazują swoją siłę tylko wtedy, gdy walka jest na wyciągnięcie ręki.

Ale samo zdobycie jednostki to nie wszystko, ponieważ musisz również uważnie rozmieszczać te jednostki na polu bitwy, gdyż nie mogą one poruszać się po innych pasach, a jeśli wróg naciera na pas, który nie jest broniony, ma wolną drogę do twojej wioski.

Wytrenuj swój strategiczny umysł na Igry.pl i zarządzaj swoimi oddziałami w odpowiedni sposób na Village Defense, aby wygrać.

Podobne gry:

Czy lubisz Village Defense? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry obronne aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.