Waffle Words

Wejdź do świata Waffle Words i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry w szukanie słów!

Znajdź wszystkie słowa na stole i nie daj się rozproszyć przez otoczenie w Waffle Words, grze, w którą najlepiej grać na pusty żołądek, albo jeśli masz w pobliżu czekoladę lub gofry. Aby znaleźć słowa, musisz się skoncentrować i nie poddawać się łatwo, bo na początku może się wydawać, że rozmieszczenie liter jest takie, że nie ma mowy, by gdzieś tam ukryły się słowa.

Ale jeśli będziesz grał dalej, powoli słowa w Waffle Words zaczną się odsłaniać. A gdy już zaczniesz znajdować jakieś słowa, z pewnością pojawi się ich więcej! Jeśli znajdziesz słowo, po prostu wybierz pierwszą literę i narysuj prostą linię przez pozostałe litery, aż znajdziesz słowo. Oprócz wyzwania, jakim jest znalezienie słów, Twój występ jest również mierzony czasem, więc nie przeciągaj go zbyt długo.

Ulepsz swoje słownictwo na Igry.pl i zagraj na Waffle Words.

Podobne gry:

Czy lubisz Waffle Words? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry w szukanie słów aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.