Woblox

Wejdź do świata Woblox i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry umysłowe!

Na stronie Woblox sprawdzane są twoje umiejętności organizowania i planowania. Jeśli lubisz pakować torby lub cokolwiek innego, to jest to gra dla ciebie. Dzięki łatwym do zrozumienia zasadom i relaksującej naturze, gra Woblox jest świetnym rozwiązaniem, kiedy chcesz się zrelaksować, ale także stymulować swój mózg w zabawny i wciągający sposób. A ponieważ na stronie Woblox nie ma groźby ataku ze strony wrogów, możesz grać bez żadnej dodatkowej presji.

W grze Woblox musisz poruszać drewnianymi elementami po planszy w taki sposób, aby drewniany element o zielonym zabarwieniu wyszedł z ekranu w kierunku wskazanym przez strzałki. Proste, prawda? Choć może się tak wydawać, to po uruchomieniu gry i próbie zaplanowania trasy zorientujesz się, jak bardzo ograniczone są twoje ruchy i jak każdy twój ruch drastycznie zmienia sytuację. A jeśli nie zaplanujesz prawidłowo, nie przejdziesz do następnego poziomu. Drewniane elementy mogą się przesuwać tylko na boki lub w górę i w dół. Wszystko zależy od kierunku, w którym są zwrócone. I choć pole manewru, jeśli chodzi o rozmieszczenie elementów, jest nieco ograniczone, oznacza to również, że możesz szybko wypróbować różne konfiguracje, aż znajdziesz właściwe wyjście. Kiedy jednak ukończysz poziom, poczujesz się bardzo mądry.

Odwiedź stronę Igry.pl, kiedy tylko zechcesz zagrać w zabawną grę, która zmusi cię do myślenia, ale też zrelaksuje, wypróbuj Woblox.

Jak grać

Jeśli grasz na komputerze, użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać i przeciągnąć kawałki drewna. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu i przytrzymaj palec, aby wejść w interakcję z grą.

Podobne gry:

Czy lubisz Woblox? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry umysłowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.