Word Holiday

Wejdź do świata Word Holiday i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry słowne!

Ciesz się pięknymi widokami z całego świata, ćwicz i ucz się nowych słów na Igry.pl grając w Word Holiday. Aby sprawdzić swoje słownictwo, musisz połączyć litery znajdujące się na ekranie tak, aby utworzyły słowo. Aby pomóc Ci w tym, na ekranie znajdują się puste pola, które podpowiadają Ci, ile liter powinny mieć słowa. Możesz się nawet zdziwić, kiedy dowiesz się, ile słów można utworzyć z trzech liter.

Oprócz nauki nowych słów, możesz też zobaczyć zapierające dech w piersiach widoki z całego świata. Niektóre z nich możesz od razu rozpoznać, inne mogą być dla Ciebie nowe. Nie pozwól jednak, by widoki oderwały Twoją uwagę od gry, ponieważ na stronie Word Holiday czeka na Ciebie wiele zabawnych słów do odkrycia. Pierwsze łamigłówki słowne nie są zbyt wymagające i musisz tworzyć tylko trzyliterowe słowa, ale na późniejszych poziomach jest coraz więcej liter, z których możesz budować, a konfiguracja pól na środku ekranu również staje się bardziej skomplikowana. Ale jedna rzecz pozostaje niezmienna, a mianowicie ilość zabawy, jaką możesz mieć.

Im więcej grasz i im więcej słów odkrywasz, tym więcej zdobywasz monet. Są one Twoimi punktami, ale mają też inny cel, a mianowicie możesz je wykorzystać w zamian za pomocne wskazówki. Jeśli utkniesz i nie będziesz wiedział, od czego zacząć, skorzystaj z opcji podpowiedzi, która ci pomoże.

Baw się słowami i poszerzaj swoje słownictwo, grając w kolejną zabawną grę słowną na Igry.pl i grając w Word Holiday.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby zaznaczyć słowa, a następnie, trzymając wciśnięty lewy przycisk myszy, przeciągnij linię między literami, aby utworzyć słowa. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu i przeciągnij palcem między literami.

Podobne gry:

Czy lubisz Word Holiday? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry słowne aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.