Rearrange Letters

Wejdź do świata Rearrange Letters i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry słowne!

Ucz się nowych słów, sprawdzaj swoją wiedzę i baw się dobrze na Igry.pl dzięki Rearrange Letters, grze, która jest świetna, gdy szukasz uspokajającego doświadczenia, gdzie wyzwanie nie polega na tym, jak szybkie są twoje palce, ale bardziej na tym, jak szybko pracuje twój umysł, a także na bogactwie twojej wiedzy. A ponieważ każdy jest inny i ma różne zainteresowania, tematy, które możesz wybrać na stronie Rearrange Letters, są również różnorodne. Możesz rozwiązać zagadkę, odgadnąć film, zidentyfikować rysunek lub po prostu powiedzieć znaczenie losowego słowa. Jeśli masz ochotę na przygodę, możesz wybrać opcję, w której wszystkie te tematy mogą pojawić się podczas jednej rundy.

Aby zachować zgodność z relaksującą naturą, w grę Rearrange Letters można grać tylko jedną ręką. Dzięki temu możesz drugą ręką przeszukiwać słownik w poszukiwaniu prawidłowej odpowiedzi, a także trzymać w niej swój ulubiony napój, podczas gdy Ty będziesz próbował rozwiązać wyzwania, jakie stawia przed Tobą gra. Na początku każdej rundy na ekranie pojawia się ciąg losowych liter i, jak sugeruje tytuł gry, musisz je przesuwać i układać w taki sposób, aby odpowiadały na pytanie umieszczone na dole ekranu lub poprawnie identyfikowały rysunek znajdujący się przed Tobą. Jeśli wybierzesz opcję, w której musisz znaleźć tytuł filmu, wskazówką będzie kultowe zdanie z tego filmu lub krótki opis. Fajną rzeczą na stronie Rearrange Letters jest to, że jeśli kiedykolwiek utkniesz lub stracisz cierpliwość, zawsze możesz skorzystać z opcji, że gra ujawni ci prawidłową odpowiedź.

Znajdź właściwe słowa, grając w Rearrange Letters na Igry.pl i wzbogać swoje słownictwo.

Jak grać

Aby zagrać, musisz użyć lewego przycisku myszy, aby wybrać literę i, trzymając przycisk wciśnięty, przesunąć ją w wybrane miejsce. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu i trzymając palec na ekranie, przesuń go w miejsce, w którym chcesz umieścić daną literę.

Podobne gry:

Czy lubisz Rearrange Letters? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry słowne aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.