Word Scramble

Wejdź do świata Word Scramble i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry w szukanie słów!

Cel gry Word Scramble jest bardzo prosty - ułóż jak najwięcej słów z liter znajdujących się na dole ekranu. Im dłuższe słowo ułożysz i im trudniejsze będą litery, których użyjesz, tym więcej punktów zdobędziesz. Prędkość również ma wpływ na to, ile punktów zdobędziesz, więc weź to pod uwagę. Kiedy stwierdzisz, że gra nie stanowi już dla Ciebie takiego wyzwania, podnieś poziom trudności.

Jeśli chcesz poprawić swoje słownictwo lub zaczynasz swoją podróż w nauce wspaniałego języka angielskiego, Word Scramble z pewnością przyniesie Ci korzyści. Na planszy zobaczysz kilka podpowiedzi, jakie słowa możesz już ułożyć, ale możesz od nich odejść i zdobyć dodatkowe punkty, które nie są zgodne z tym szablonem. Jeśli jest to słowo, to Word Scramble da Ci za nie punkty!

Baw się słowami, kiedy tylko grasz na Igry.pl!

Podobne gry:

Czy lubisz Word Scramble? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry w szukanie słów aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.