Word Story

Wejdź do świata Word Story i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry słowne!

Jeśli czujesz się pewny tego, jak wiele słów znasz, to powinieneś wypróbować Word Story, grę, w której możesz sprawdzić swoje umiejętności w zakresie słownictwa. W Word Story musisz tworzyć słowa z liter z ekranu, jeśli chcesz przejść do następnego poziomu. Problem w tym, że litery, które dostajesz, są losowe, a słowo, które musisz z nich ułożyć, też jest losowe. Te ograniczenia naprawdę rzucą wyzwanie twoim umiejętnościom i sprawią, że gra będzie zabawna przez dłuższy czas.

Innym sposobem, w jaki Word Story zapewnia dobrą zabawę, jest to, że nie pozwala ci układać w kółko tych samych słów i prosi, byś próbował znaleźć nowe słowa, których jeszcze nie ułożyłeś. Jak można się spodziewać po grze sprawdzającej znajomość słownictwa, atmosfera jest spokojna i nie będziesz musiał polegać na koordynacji ręka-oko.

Sprawdź swoją znajomość słów w spokojnym świecie Igry.pl, grając w Word Story.

Jak grać

Wybieraj litery z dolnej części ekranu i umieszczaj je na pustych miejscach w środku, tworząc prawidłowe słowa.

Podobne gry:

Czy lubisz Word Story? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry słowne aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.