Words in Ladder

Wejdź do świata Words in Ladder i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry w szukanie słów!

Kolejna nowatorska gra słowna czeka na Ciebie na stronie Igry.pl, gdy zagrasz w Words in Ladder. Podobnie jak w innych grach słownych, celem Words in Ladder jest zabawa ze słownictwem. W Words in Ladder robisz to, łącząc ze sobą litery na ekranie. Jednak to, co odróżnia Words in Ladder od innych gier słownych, to fakt, że w grę wchodzi więcej strategii niż można by się spodziewać po tego typu grach. Tutaj musisz tworzyć, używając słowa, które znajduje się na stole, jako podstawy do tworzenia nowych. Aby stworzyć prawidłowe słowo, możesz dodać literę, upuścić literę lub zmienić układ liter w słowie na ekranie. Oznacza to również, że musisz być ostrożny i wyczerpać wszystkie możliwe kombinacje słów, zanim zmienisz strukturę w sposób zbyt dramatyczny.

Łącząc zasady innych klasycznych gier słownych z nowym pomysłem wykorzystania aktualnego słowa jako podstawy do tworzenia nowych, Words in Ladder oferuje nowe wyzwania graczom, którzy lubią gry słowne. Oprócz sprawdzenia swojego słownictwa masz do dyspozycji licznik czasu, który stale odlicza, a Ty musisz znaleźć jak najwięcej słów, zanim dojdzie do zera. W ten sposób uczysz się nowych słów i otrzymujesz nowy wybór liter, które możesz dopasować. Ponadto po każdym utworzonym słowie otrzymasz punkt, który jest przyznawany w zależności od liczby liter, z których składa się to słowo. Innym czynnikiem oceny jest rodzaj operacji, których użyłeś, aby utworzyć to słowo.

Ucz się nowych słów i ćwicz swoje słownictwo, grając w Words in Ladder na Igry.pl.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać literę i przeciągnąć linię między literami, aby utworzyć słowo. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz Words in Ladder? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry w szukanie słów aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.