Yummy Tales 2

Wejdź do świata Yummy Tales 2 i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry match 3!

Yummy Tales powróciło i jest lepsze niż kiedykolwiek! Przygotuj się na przeładowanie słodyczami po raz kolejny i dołącz do uroczych zwierzątek z przepięknych pól Yummy Tales w zabawnej przygodzie. Piękna grafika, do której możesz być przyzwyczajony z Yummy Tales jest obecna w tej kontynuacji serii, radosna muzyka powróciła, a zasady zabawy są wciąż takie same.

Yummy Tales 2 jest bardzo relaksującą grą, w którą możesz grać, kiedy tylko chcesz się zrelaksować i oczyścić głowę. Aby przechodzić kolejne poziomy, wszystko, co musisz zrobić, to bawić się konfiguracją planszy w taki sposób, aby dopasować trzy warzywa lub owoce tego samego typu w linii prostej. W ten sposób usuniesz je z planszy.

Mając do przejścia ponad 900 poziomów, masz szansę opanować zasady i stać się ekspertem w grze Yummy Tales 2. Oprócz tego, istnieją również codzienne misje i wyzwania, w które możesz grać, co jeszcze bardziej poszerzy zakres łamigłówek, które możesz ukończyć.

Wróć do świata Yummy Tales na Igry.pl i odkryj na nowo radość płynącą z tej radosnej gry!

Podobne gry:

Czy lubisz Yummy Tales 2? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry match 3 aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.