Ascension Couple Creator

Wejdź do świata Ascension Couple Creator i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry rinmaru!

Wkrocz do świata urzekającej powieści graficznej Rinmaru Wniebowstąpienie i przejmij kontrolę nad postaciami w tej innowacyjnej grze w ubieranki. Niezależnie od tego, czy pociąga cię eteryczne piękno elfów, surowy urok krasnoludów czy wszechstronność ludzi, w tej grze możesz mieszać i łączyć postacie dowolnej płci i rasy, aby stworzyć niepowtarzalny, własny wygląd.

Dzięki możliwościom dostosowywania wyglądu każdej rasy możesz stworzyć stroje, które zapierają dech w piersiach i doskonale nadają się na każdą okazję - od codziennego noszenia po epickie bitwy. Każda rasa fantasy ma swoje unikalne cechy i opcje, więc możesz dostosować swoją postać do swoich preferencji.

Ubrania w tej grze są po prostu oszałamiające, z misternymi detalami i wspaniałym wzornictwem, które przeniosą cię do innego świata. A jeśli chcesz dokonać zmian w swojej postaci, wystarczy wybrać z menu opcję Lewo lub Prawo, aby dodać tę samą rasę, co wcześniej.

Na co więc czekasz? Wkrocz do fantastycznego świata Wniebowstąpienia i daj upust swojej kreatywności w tej ekscytującej grze w ubieranki.

Zagraj w inne gry z serii Ascension:

  1. Ascension Chapter 3
  2. Ascension Chapter 2

Podobne gry:

Czy lubisz Ascension Couple Creator? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry rinmaru aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC