Babs' Spring Wedding

Wejdź do świata Babs' Spring Wedding i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry o barbie!

Hej, fashionistki! Nadszedł sezon ślubny, a my mamy dla Was świetną zabawę w przebieranki. Poznaj Babs i Kevina, super słodką parę, która zawiązuje węzeł w piękny wiosenny dzień. Nie zapominajmy też o ich trzech niesamowitych druhnach, które potrzebują Twojej pomocy, by wyglądać fantastycznie!

Babs jest niesamowita, ale potrzebuje idealnej sukni, która będzie pasowała do jej urody. A Kevin, cóż, wygląda świetnie w swoim garniturze, ale przydałaby mu się pomoc w doborze dodatków. Jeśli chodzi o druhny, to wszystkie są wspaniałe, ale chcą się wyróżnić w tym szczególnym dniu.

I tu właśnie wkraczasz ty, doradca modowy extraordinaire! Masz dostęp do wszystkich najnowszych wiosennych trendów, od odważnych nadruków po pastelowe odcienie. Będziesz musiał mieszać i dopasowywać, aby stworzyć idealne stylizacje dla tych zakochanych i ich weselników.

Ale nie martw się, nie jesteś sam w tej modowej misji. Będziesz miał dostęp do różnego rodzaju fajnych akcesoriów, takich jak zabawna biżuteria czy modne buty. Nie możesz też zapomnieć o fryzurze i makijażu - te panie muszą być perfekcyjne!

Na co więc czekasz? Przygotuj się do stworzenia magii stylu dla Babs, Kevina i ich druhen. To ślub roku, a Ty masz moc, by sprawić, że będzie wyglądał absolutnie olśniewająco!

Podobne gry:

Czy lubisz Babs' Spring Wedding? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry o barbie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.