Biker Type Racing

Wejdź do świata Biker Type Racing i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry słowne!

Prawdopodobnie nigdy nie pomyślałbyś, że prędkość pisania na klawiaturze może decydować o prędkości motocykla, ale w Biker Type Racing te dwie rzeczy są ze sobą ściśle powiązane. Im szybciej będziesz wpisywał słowa na ekranie, tym szybciej pojedziesz na motocyklu i tym większy dystans zrobisz między sobą a innymi zawodnikami.

Podobnie jak w innych sportach, możesz wybrać stopień trudności zawodów, a w Biker Type Racing możesz o tym zdecydować, wybierając, ile liter będą miały słowa, które musisz wpisać. Kiedy poczujesz się bardzo komfortowo, możesz spróbować zmierzyć się z najtrudniejszym poziomem trudności, który wymaga od ciebie wpisywania 8-literowych słów, by nabrać prędkości.

Dzięki różnorodności motocykli, które możesz wybrać, oraz temu, że każdy wyścig to inna kombinacja słów, które musisz wpisać, Biker Type Racing dostarcza nowych wrażeń za każdym razem, gdy się ścigasz. Poprawisz też swoją szybkość pisania na klawiaturze, świetnie się przy tym bawiąc.

Popraw swoją szybkość pisania, grając w zabawną grę motocyklową na Igry.pl.

Jak grać

Wpisuj poprawnie i najszybciej jak potrafisz litery znajdujące się na dole ekranu, żeby nabrać prędkości i wygrać wyścig.

Podobne gry:

Czy lubisz Biker Type Racing? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry słowne aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.