Block Champ

Wejdź do świata Block Champ i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry umysłowe!

W grze Block Champ masz możliwość układania klocków, które są Ci dane, w taki sposób, aby utworzyły prostą linię z jednego końca na drugi. Jest to więc coś w rodzaju Tetrisa, ale bez dodatkowej presji szybko spadających klocków, które musisz szybko wymyślić, gdzie mają spaść.

Ale nie pozwól, byś myślał, że Block Champ jest łatwą grą. Wręcz przeciwnie, ponieważ konfiguracja planszy czasami naprawdę pozostawi cię bez pomysłu na to, jak iść do przodu. Aby Ci pomóc, na niektórych blokach znajdują się płytki z błyskawicami. Jeśli uda Ci się umieścić dwie płytki z błyskawicami w tej samej linii, pojawi się wielka błyskawica, która zniszczy całą linię. Rób to strategicznie, a możesz zdobyć więcej punktów. Z drugiej strony, są takie płytki, które będziesz musiał wyeliminować dwa razy, aby zniknęły, więc zawsze zwracaj uwagę na ich położenie.

Zagraj w wyjątkową grę, która wykorzystuje formułę Tetrisa i zmienia ją w coś zupełnie innego, grając w Block Champ na Igry.pl.

Podobne gry:

Czy lubisz Block Champ? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry umysłowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.