Brick Out

Wejdź do świata Brick Out i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry arcade!

Kolejna legendarna reimaginacja klasyka jest dostępna na Igry.pl. Zagraj w Brick Out i zakochaj się we wspaniałej rozgrywce legendarnego Breakouta, który przetrwał dziesięciolecia i stworzył wiele podobnych do niego gier. W Brick Out sterujesz wiosłem i musisz uderzać piłką w cegły, które są rozmieszczone na ekranie. Po każdym zderzeniu cegły reagują na uderzenie i są usuwane z ekranu. Aby wygrać poziom, musisz usunąć wszystkie cegły z ekranu, jednocześnie pilnując, żeby piłeczka nie znalazła się za wiosłem. Ten nieustanny ping pong, który dzieje się na ekranie, sprawia, że zabawa jest ekscytująca.

A kiedy dorzuci się do tego ciekawe przedmioty, które mogą spadać z cegieł i zmieniać zasady w interesujący sposób, zabawa naprawdę zaczyna się rozkręcać. Na przykład, możesz otrzymać inną piłkę, którą musisz odbić od łopatki, albo łopatka może stać się dłuższa lub krótsza. Jedno jest pewne, gdy tylko pojawi się mała zmiana, wszystko zmienia się drastycznie i musisz się do tego dostosować.

Grafika w Brick Out jest żywa i pełna kolorów. Nawet piłka zmienia swój kolor po każdym zderzeniu. Połącz to z radosną muzyką, a Brick Out z pewnością zachwyci.

Zagraj w wersję klasyka na Igry.pl po wybraniu Brick Out i baw się dobrze.

Jak grać

Steruj łopatką, przesuwając myszkę w lewo lub w prawo. Poprowadź piłkę do ściany z cegieł i upewnij się, że nie ominie ona łopatki.

Podobne gry:

Czy lubisz Brick Out? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry arcade aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.