Short Life 2

Wejdź do świata Short Life 2 i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry arcade!

Kontynuuj swoje przygody i unikaj makabrycznej i brutalnej śmierci, grając w kolejną grę z serii Krótkie Życie. Short Life 2 przywraca rozgrywkę, do której jesteś przyzwyczajony, ale z większą ilością pułapek i niebezpiecznych sytuacji niż kiedykolwiek wcześniej.

Zobacz, jakie nowe kreatywne sposoby wymyślili twórcy Short Life 2, kiedy zagrasz w ten sequel i przekonaj się, jak daleko uda ci się przetrwać na zupełnie nowych poziomach. Tak jak w poprzedniku, w Short Life 2 musisz liczyć się z tym, że zginiesz kilka razy, aby opanować poziomy i nauczyć się pokonywać niebezpieczeństwa, które kryją się pomiędzy każdą pokonaną przeszkodą.

Podobnie jak w poprzedniej części, jeśli zderzysz się z przeszkodą, twój bieg do mety może się nie skończyć, ale spodziewaj się, że uderzenie będzie miało pewne skutki. Na przykład sposób, w jaki się poruszasz, zmieni się drastycznie, gdy twoje nogi zostaną odcięte przez niektóre ostrza. Jeśli jednak uda Ci się zachować zimną krew, być może uda Ci się ukończyć poziom.

Zobacz, jakie nowe niespodzianki możesz znaleźć, grając w Short Life 2 na Igry.pl.

Zagraj w inne gry z serii short life:

  1. Short Life

Podobne gry:

Czy lubisz Short Life 2? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry arcade aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC