Droid-O

Wejdź do świata Droid-O i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry arcade!

Zostań obrońcą Ziemi przed potężną inwazją obcych, grając w Droid-O na Igry.pl. W Droid-O jesteś tylko ty i twój statek przeciwko stale rosnącej hordzie obcych najeźdźców, którzy zrobią wszystko, by zdobyć bogate zasoby naturalne, jakie Ziemia ma do zaoferowania.

Statek kosmiczny, który pilotujesz, jest łatwy w sterowaniu, a to ma kluczowe znaczenie dla twojego przetrwania, bo w Droid-O nie tylko musisz strzelać do wrogów, ale też pilnować, żeby się z nimi nie zderzyć. Aby przejść w lewo lub w prawo, po prostu przeciągnij swój statek w kierunku, w którym chcesz się poruszać. Najlepiej z dala od przeciwników.

Im dłużej grasz, tym bardziej zaciekły staje się atak kosmitów, a twoje potężne umiejętności obronne zostaną naprawdę wystawione na ciężką próbę. Aby pomóc ci odeprzeć wroga, zyskujesz dostęp do różnych pomocnych ulepszeń, które możesz zastosować na swoim statku, a które wzmocnią cię na różne sposoby, dając ci różnego rodzaju potężne bronie, takie jak działa czy rakiety, lub dając ci zdolności obronne, takie jak potężna tarcza.

Obroń Ziemię przed nieuchronną zagładą, grając na Droid-O na Igry.pl.

Podobne gry:

Czy lubisz Droid-O? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry arcade aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.