Bubble Game 3: Christmas Edition

Wejdź do świata Bubble Game 3: Christmas Edition i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry bożonarodzeniowe!

Czas Bożego Narodzenia to zawsze pracowity okres, dlaczego więc nie spróbować gry, której uruchomienie nie zajmuje zbyt wiele czasu i która jest oczywiście zabawna, a w którą możesz grać, kiedy tylko chcesz się zrelaksować przez kilka chwil? Bubble Game 3: Christmas Edition jest taką grą i opiera się na formule innych gier z tego gatunku: musisz strzelać bąbelkami tak, by uderzały w inne bąbelki z planszy w tym samym kolorze. Jeśli uda Ci się połączyć co najmniej trzy tego samego rodzaju, zostaną one usunięte z planszy. Jeśli oczyścisz planszę, kończysz poziom.

Dzięki pięknemu świątecznemu motywowi, który sprawia, że bąbelki wyglądają jak ozdoby choinkowe lub pyszne cukierki, oraz łatwej do nauczenia się, ale trudnej do opanowania rozgrywce, Bubble Game 3: Christmas Edition jest grą, w którą z przyjemnością się gra.

Ciesz się świątecznymi grami grając na Igry.pl i baw się dobrze!

Podobne gry:

Czy lubisz Bubble Game 3: Christmas Edition? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry bożonarodzeniowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.