Bus Driver Simulator

Wejdź do świata Bus Driver Simulator i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry samochodowe!

Autobusy są podstawą transportu od pokoleń i będą nią także w przyszłości. Dzięki swoim rozmiarom i wszechstronności mogą pomieścić wielu pasażerów i ich bagaże, a w dużych miastach okazują się być nieocenionym środkiem pomocniczym w ruchu drogowym i przemieszczaniu się ludzi. Na stronie Igry.pl możesz zagrać w Bus Driver Simulator, grę, w której masz okazję poprowadzić te imponujące pojazdy. Możesz wybrać jeden z dwóch trybów: albo wozić turystów, w trybie, który kładzie nacisk na samo prowadzenie i czerpanie przyjemności z jazdy, albo w drugim trybie, w którym bierzesz udział w emocjonujących wyścigach autobusów z przeciwnikami, którzy również jeżdżą autobusami.

Pierwszy tryb prowadzi cię przez różnego rodzaju drogi, od górskich po leśne, dając ci szansę na podziwianie krajobrazów i - miejmy nadzieję - na to, że prędkość nie będzie jednym z twoich głównych priorytetów. W końcu musisz wziąć pod uwagę komfort swoich pasażerów. Kiedy jednak wypróbujesz tryb wyścigowy, możesz być pewien, że przetestujesz granice możliwości swojego autobusu. Oczywiście prowadzenie autobusu z dużą prędkością może być inne niż w innych grach wyścigowych, ale na stronie Bus Driver Simulator możesz do woli eksperymentować z tym ekscytującym doświadczeniem. Poznaj wszystkie rodzaje tras w grafice 3D, jaką oferuje Bus Driver Simulator i upewnij się, że znajdziesz równowagę między prędkością a zwrotnością, ponieważ zasady jazdy z pewnością się zmieniają, kiedy prowadzisz te masywne pojazdy.

Prowadź wirtualny autobus na Igry.pl, grając na Bus Driver Simulator i baw się dobrze.

Jak grać

Naciśnij klawisze WASD, aby sterować autobusem, oraz klawisz C, aby zmienić kamerę, jeśli grasz na komputerze. Jeśli używasz urządzenia mobilnego, stukaj w przyciski ekranowe.

Podobne gry:

Czy lubisz Bus Driver Simulator? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry samochodowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.