Burnin' Rubber Multiplayer

Wejdź do świata Burnin' Rubber Multiplayer i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry samochodowe!

Wysadź w powietrze swoich rywali i zostaw ich w brudzie w Burnin' Rubber Multiplayer, kolejnej intensywnej grze wyścigowej ze słynnej serii Burnin' Rubber. Jak sama nazwa wskazuje, tym razem ścigasz się z innymi ludźmi, ale zasady jazdy i gry pozostają takie same i są łatwe do zrozumienia, ale trudniejsze do osiągnięcia: zasadniczo musisz zająć pierwsze miejsce, ale oprócz prowadzenia i manewrowania na unikalnych torach wyścigowych, które gra ma do zaoferowania, musisz także unikać i strzelać do innych zawodników. Do dyspozycji masz szeroki asortyment broni, a każda z nich ma inny wpływ na przeciwników. Niektóre mogą ich ogłuszyć, inne powoli uszkadzają ich samochody.

Oczywiście, gra wyścigowa potrzebuje samochodów, a w Burnin' Rubber Multiplayer możesz wybierać spośród 40 samochodów, z których wszystkie są znane graczom, którzy w przeszłości bawili się serią Burnin' Rubber. Nie tylko samochody są klasyczne, ale możesz też wyposażyć się w broń, do której jesteś przyzwyczajony. Możesz wybierać spośród ponad 30 rodzajów broni, a każda z nich jest potężna na swój własny, niepowtarzalny sposób. Od rakiet po potężne karabiny maszynowe - możesz wybrać broń, którą chcesz, przejeżdżając nad nią. Trójwymiarowe miasto Burnin' Rubber Multiplayer to twój plac zabaw, na którym znajdziesz mnóstwo potężnych przedmiotów, które pomogą ci przetrwać i pokonać konkurencję. Na przykład, aby zyskać dodatkową prędkość, możesz aktywować opcję boost, która pomoże ci dogonić innego kierowcę lub uciec z niebezpiecznej sytuacji.

Rywalizuj z groźnymi przeciwnikami i jedź w kierunku i z dala od niebezpieczeństwa, grając w Burnin' Rubber Multiplayer na Igry.pl.

Jak grać

Burnin' Rubber Multiplayer W grę można grać za pomocą kontrolera lub sterować samochodem za pomocą klawiatury. Aby przyspieszyć lub zahamować, możesz użyć klawiszy strzałek lub WASD, aby aktywować nitro boos, możesz nacisnąć Shift. Jeśli chcesz szybko zawrócić samochód, możesz nacisnąć klawisz Z lub lewy przycisk myszy. Jeśli chcesz wystrzelić ze swojej podstawowej broni, możesz nacisnąć klawisz X lub prawy przycisk myszy, a broń drugorzędną aktywujesz, naciskając klawisz F lub środkowy przycisk myszy. Możesz też używać broni specjalnej, którą możesz odpalić, naciskając klawisz C.

Zagraj w inne gry z serii burnin rubber:

  1. Burnin' Rubber Crash n' Burn
  2. Burnin' Rubber 5 XS

Podobne gry:

Czy lubisz Burnin' Rubber Multiplayer? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry samochodowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC