Burnin' Rubber Crash n' Burn

Wejdź do świata Burnin' Rubber Crash n' Burn i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry samochodowe!

Graj w najbardziej niebezpieczne warunki, jakie możesz sobie wyobrazić, pod ostrzałem innych samochodów, grając w Burnin' Rubber Crash n' Burn na Igry.pl. W tej pełnej akcji grze wyścigowej będziesz musiał przetrwać, zbierać gotówkę i upewnić się, że jesteś ostatnim kierowcą w intensywnych pojedynkach samochodowych. W ponad 25 misjach twoje umiejętności jazdy, celność i strategia zostaną poddane próbie, ale do twojej dyspozycji są różnego rodzaju ulepszenia i gadżety, których możesz użyć, aby uzyskać przewagę nad konkurencją. Oprócz tych potężnych modyfikacji, które możesz kupić, możesz też odblokować nowe samochody, z różnymi statystykami i atrybutami, które mogą lepiej pasować do twojego stylu jazdy. Ponadto możesz aktywować specjalny tryb, który spowalnia wszystko, dając ci dodatkowy czas na wyjście z trudnych sytuacji.

Siejąc spustoszenie w mieście, będziesz musiał wykonać pewne cele, które różnią się w zależności od misji. Jedną wspólną cechą jest to, że musisz dokonać zniszczeń w okolicy. Aby osiągnąć ten cel, będziesz miał do dyspozycji różnego rodzaju broń - od karabinów maszynowych przymocowanych do boków samochodu po wyrzutnie rakiet - do dyspozycji masz mnóstwo opcji. Jeśli chcesz zdobyć więcej gotówki na kolejne odblokowania, musisz upewnić się, że poziom zniszczeń, jakie wywołujesz, jest na najwyższym poziomie, zwłaszcza jeśli chcesz skorzystać z wszelkiego rodzaju mnożników punktów. Kolejnym faktem, który możesz wykorzystać na swoją korzyść, jest duża prędkość, jaką może osiągnąć twój samochód.

Spowoduj wszelkiego rodzaju chaos w wirtualnym mieście Burnin' Rubber Crash n' Burn grając na Igry.pl i baw się dobrze!

Jak grać

Użyj WASD lub klawiszy strzałek, aby sterować samochodem, Z lub prawego przycisku myszy, aby aktywować dopalacz, oraz X lub lewego przycisku myszy, aby strzelać.

Zagraj w inne gry z serii burnin rubber:

  1. Burnin' Rubber Multiplayer
  2. Burnin' Rubber 5 XS

Podobne gry:

Czy lubisz Burnin' Rubber Crash n' Burn? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry samochodowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC