Butterfly Kyodai HD

Wejdź do świata Butterfly Kyodai HD i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry mahjong!

Odtwórz klasyczną grę na Igry.pl, wybierając Butterfly Kyodai HD. Ciesz się rozgrywką w dopasowywanie, która uczyniła Motylkową Kiodę sławną, teraz w grafice HD. Celem gry na stronie Butterfly Kyodai HD jest dopasowanie jak największej liczby skrzydeł motyla, dopóki nie upłynie czas. Łącząc pary skrzydeł, stworzysz majestatycznego motyla, który odleci z planszy. Im lepiej grasz, tym więcej czasu będziesz miał do dyspozycji, aby stworzyć więcej pasujących do siebie par. Oprócz tego, że musisz się upewnić, że skrzydła, które dopasowujesz, są tego samego typu, musisz też uważać, jak blisko siebie się znajdują, ponieważ możesz łączyć skrzydła tylko wtedy, gdy są od siebie oddalone o nie więcej niż dwa kąty proste.

Nie martw się jednak, bo nawet jeśli chwilowo utkniesz i nie będziesz mógł znaleźć pasującej pary, masz do dyspozycji dwie pomocne opcje: pierwsza to możliwość tasowania planszy, co może sprawić, że pasujące do siebie skrzydła znajdą się bliżej siebie, a druga to magiczna różdżka, która natychmiast pokaże ci prawidłowe dopasowanie, które mogło umknąć twojej czujności. Niezależnie od tego, czy znajdziesz wszystkie dopasowania samodzielnie, czy też poprosisz o dodatkową pomoc od czasu do czasu, jedno jest pewne: relaksujące doświadczenie oryginalnej gry jest wciąż obecne w Butterfly Kyodai HD. Od kojącej muzyki, wypełnionej gongami i innymi miłymi dźwiękami, po grafikę w jakości HD, Butterfly Kyodai HD jest wspaniałą grą, która pomoże ci się zrelaksować.

Zagraj w kolejną zabawną grę w dopasowywanie na Igry.pl i baw się dobrze na Butterfly Kyodai HD.

Jak grać

Naciśnij lewy przycisk myszy, aby wybrać skrzydła z planszy, lub dotknij ekranu, jeśli grasz na urządzeniu przenośnym.

Podobne gry:

Czy lubisz Butterfly Kyodai HD? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry mahjong aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.