Solitaire Mahjong Juicy

Wejdź do świata Solitaire Mahjong Juicy i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry mahjong!

Zagraj w kilka relaksujących rund Mahjonga na karaibskim tle na Igry.pl po wybraniu Solitaire Mahjong Juicy. Stylizowana grafika i wesołe dźwięki sprawiają, że gra Solitaire Mahjong Juicy tworzy radosną atmosferę, a zabawna rozgrywka w mahjonga również pomoże wywołać uśmiech na twojej twarzy. Podobnie jak w innych grach Mahjong, w grze Solitaire Mahjong Juicy musisz dopasować jak najwięcej płytek z takimi samymi wzorami, walcząc jednocześnie z czasem. Na stronie Solitaire Mahjong Juicy kafelki przedstawiają najróżniejsze smaczne owoce i soki owocowe, które z pewnością sprawią, że nabierzesz wody w usta.

Ale nie chodzi tylko o znalezienie miejsca, w którym znajdują się dwa pasujące do siebie kafelki, ponieważ musisz również upewnić się, że kafelki nie są zablokowane przez inne kafelki, a także, ponieważ te elementy są ułożone jeden na drugim, muszą być na tym samym poziomie. Jeśli jesteś wystarczająco szybki, możesz skorzystać z mnożnika punktów, który dodaje więcej punktów do końcowego wyniku. Solitaire Mahjong Juicy ma również kilka pomocnych funkcji, które pomogą Ci w ułożeniu jak największej liczby dopasowań: możesz prosić o podpowiedzi, możesz tasować planszę, a gra pokazuje również, ile dopasowań można zrobić w każdej rundzie. To może pomóc Ci w skupieniu wysiłków.

Znajdź dopasowania i zrelaksuj się na Igry.pl grając w Solitaire Mahjong Juicy.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać płytki, które chcesz dopasować, lub naciśnij przyciski. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij tych elementów.

Podobne gry:

Czy lubisz Solitaire Mahjong Juicy? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry mahjong aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.