Mahjong 3D Candy

Wejdź do świata Mahjong 3D Candy i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry mahjong!

Zagraj w kolejną zabawną grę w Mahjonga na Igry.pl i trenuj swój mózg w zabawny sposób grając w Mahjong 3D Candy. Podobnie jak inne gry w mahjonga, które możesz znaleźć na stronie Igry.pl, również Mahjong 3D Candy jest relaksującym i wymagającym doświadczeniem, które z pewnością dostarczy ci niezliczonych godzin zabawy. Twoim celem w tych grach jest oczyszczenie planszy, a osiągasz to, tworząc dopasowania. Aby dopasować się do siebie, musisz wybrać dwie kostki, które mają ten sam wzór. Ale to nie wszystko, bo musisz się również upewnić, że znajdują się one zawsze na krawędzi stosu. To wprowadza do gry więcej strategii i musisz myśleć z wyprzedzeniem, zanim wykonasz ruch.

Tradycyjnie gra się na dwuwymiarowej planszy, ale w przypadku Mahjong 3D Candy gra się w 3D i trzeba obracać planszę, żeby znaleźć pasujące elementy. Wprowadza to zupełnie nowy wymiar do sposobu rozwiązywania zagadek, a fakt, że grasz w Mahjonga w przestrzeni 3D, z pewnością będzie dla niektórych graczy innym, ciekawym doświadczeniem. A fakt, że płytki w grze Mahjong 3D Candy przedstawiają różnego rodzaju pyszne cukierki, pomaga w utrzymaniu radosnej atmosfery gry.

Zagraj w zabawną grę Mahjong na stronie Igry.pl po wybraniu Mahjong 3D Candy.

Jak grać

Używaj myszki do wybierania płytek i przesuwania planszy 3D. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, stukaj w ekran i płytki.

Podobne gry:

Czy lubisz Mahjong 3D Candy? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry mahjong aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.