Candy Match Saga

Wejdź do świata Candy Match Saga i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry match 3!

Dzięki większej ilości słodyczy niż ktokolwiek może sobie wyobrazić, Candy Match Saga to gra, która zachwyci każdego, kto lubi od czasu do czasu coś słodkiego. Pamiętaj tylko, żeby nie grać na pusty żołądek! W grze Candy Match Saga Twoim celem jest tworzenie prostych linii ze słodyczy tego samego typu, które usuną je z planszy. Aby naprawdę opanować grę, będziesz musiał planować swoje ruchy z wyprzedzeniem, ponieważ luki, które pozostały po usuniętych elementach, szybko zostaną zastąpione przez słodycze z góry. Stosując odrobinę strategii w swoich ruchach, możesz jednym ruchem oczyścić ogromną część planszy.

Możesz przesuwać słodycze w lewo, w prawo, w górę i w dół, więc masz pewną swobodę w manipulowaniu planszą. Musisz też być dość szybki w dostrzeganiu odpowiednich klastrów, które można dopasować, ponieważ w lewej części ekranu znajduje się pasek, który zapełnia się za każdym razem, gdy uda ci się oczyścić planszę, ale powoli się wyczerpuje, jeśli nie uda ci się zdobyć żadnych punktów. Kiedy pasek jest pusty, musisz ponownie rozpocząć poziom. Ale kiedy już nabierzesz wprawy i zobaczysz, jak ogromne kawałki planszy są usuwane ze stołu, zobaczysz, że wynik szybko rośnie.

Gry takie jak Candy Match Saga są znane jako świetny wybór, gdy nie masz zbyt wiele czasu do dyspozycji, ale chcesz się szybko rozerwać. Dzięki prostym zasadom i łatwej kontroli możesz szybko wziąć do ręki i rozegrać krótką rundę, kiedy tylko masz trochę wolnego czasu. Grafika jest bogata w kolory, a muzyka wesoła, więc mogą one naprawdę wprowadzić do Twojego dnia dawkę relaksu. Na stronie Igry.pl możesz mieć do nich dostęp, kiedy tylko chcesz, pod warunkiem, że masz aktywne połączenie z Internetem.

Zrelaksuj się na Igry.pl dzięki Candy Match Saga!

Jak grać

Kliknij na elementy i przytrzymaj lewy przycisk myszy, przesuwając go w lewo, prawo, górę lub dół, aby zmienić ich położenie, jeśli używasz komputera. Na urządzeniach przenośnych musisz dotknąć ekranu, aby wybrać element i przeciągnąć go w dowolnym kierunku, aby przesunąć go po planszy.

Podobne gry:

Czy lubisz Candy Match Saga? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry match 3 aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.