Crush Master Farmland

Wejdź do świata Crush Master Farmland i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry match 3!

Przygotuj się na widok ogromnych ilości pysznych owoców, grając w Crush Master Farmland, ale pamiętaj, żeby grać po jedzeniu, bo inaczej trudno będzie skupić się na rozgrywce. W grze Crush Master Farmland musisz klikać na grupy owoców, aby usunąć je z ekranu w cudownej eksplozji słodkiej dobroci.

Za każdym razem, gdy grupa owoców zostanie usunięta z ekranu, na jej miejsce spadnie kolejny stos. Musisz wziąć to pod uwagę, ponieważ możesz odpowiednio dostosować swoją strategię, a jeśli będziesz ostrożny, możesz usunąć ogromne stosy owoców za jednym kliknięciem. Poza dobrą strategią możesz też użyć pomocnych przedmiotów, które pomogą ci oczyścić planszę.

Przygotuj się na dostrzeganie stosów owoców, grając w Crush Master Farmland na Igry.pl i baw się dobrze.

Jak grać

Wybierz, używając myszki lub stukając w ekran, stosy owoców, by usunąć je z ekranu. Zdobywaj wysokie wyniki, usuwając duże ilości owoców naraz.

Podobne gry:

Czy lubisz Crush Master Farmland? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry match 3 aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.