Crush Masters Zoo Fun

Wejdź do świata Crush Masters Zoo Fun i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry match 3!

W grze Crush Masters Zoo Fun zasady są proste, a założenie zachwycające: każdy poziom przedstawia planszę (która zawsze ma inną konfigurację) wypełnioną uroczymi rysunkami zwierząt. Aby przejść grę i przejść wszystkie poziomy Crush Masters Zoo Fun, musisz klikać na grupy zwierząt, aż uda ci się usunąć z planszy wymaganą ilość, która jest oznaczona pod każdą ikoną uroczego stworzenia, znajdującą się w górnej części ekranu.

Aby dodać grze nieco więcej wyzwania, musisz osiągnąć te liczby i wykonać zadania w określonej liczbie ruchów, więc pamiętaj, by myśleć z wyprzedzeniem, zanim dokonasz wyboru. Każda grupa, którą usuniesz ze stołu, utworzy lukę na planszy, która zostanie wypełniona nowymi losowymi elementami na jej miejscu i całkowicie zmieni konfigurację planszy. Jednak Crush Masters Zoo Fun daje ci pomocną dłoń w postaci specjalnych przedmiotów, które po wybraniu oczyszczą część planszy. Jeśli uda ci się zmaksymalizować moc tych przedmiotów, to znacznie szybciej osiągniesz cel poziomu. Ale uważaj, bo moc tych przedmiotów wpływa na dużą część poziomu i jeśli nie będziesz ich mądrze używać, mogą spowodować więcej problemów.

Połącz strategię i umiejętności, by przejść przez kolejne poziomy gry Crush Masters Zoo Fun i zagraj w nią na Igry.pl.

Jak grać

Jeśli korzystasz z komputera, używaj lewego przycisku myszy, by wybierać elementy gry. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu, by dokonać tych wyborów.

Podobne gry:

Czy lubisz Crush Masters Zoo Fun? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry match 3 aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.