Cannon Strike

Wejdź do świata Cannon Strike i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

W tej grze pełnej kolorów twoim zadaniem jest napełnić wiadro jak największą liczbą kulek i upewnić się, że rozsypiesz ich jak najmniej. Cannon Strike Podobnie jak większość gier logicznych, w które możesz zagrać na Igry.pl, gra zaczyna się od łatwych poziomów, na których przeszkody stojące między twoją armatą a wiadrem nie są zbyt groźne, ale kiedy już zaczniesz się dobrze orientować w zasadach, poziom wyzwania wzrasta i będziesz musiał wykorzystać wszystkie umiejętności, które nabyłeś, jeśli chcesz robić postępy.

Aby wystrzelić z armaty, wystarczy, że użyjesz lewego przycisku myszy. Jest to zwodniczo proste, ale może też działać na twoją niekorzyść, bo jeśli nie będziesz wystarczająco cierpliwy i nie ocenisz poprawnie sytuacji, możesz stracić trzygwiazdkowy ranking, który możesz otrzymać na końcu każdego poziomu, a który jest przyznawany tylko tym, którym udało się napełnić wiadro jak największą liczbą kulek. Im mniej piłek przegapisz, tym lepsza jest twoja pozycja w rankingu. Każdy poziom ma kreatywny i unikalny układ, więc na każdym z nich musisz dostosować się do wymagań i odpowiednio wyczuć czas swoich strzałów. Niektóre z nich mają dużą liczbę ruchomych platform, podczas gdy inne mają tylko jedną platformę, ale porusza się ona bardzo szybko. I oczywiście niektóre oferują niespodzianki, które z pewnością podniosą poziom wyzwania i zabawy.

Ukończ wszystkie poziomy i zdobądź wszystkie gwiazdki, grając w Cannon Strike na Igry.pl.

Jak grać

Jeśli używasz komputera, strzelaj z armaty za pomocą lewego przycisku myszy. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu, żeby strzelić.

Podobne gry:

Czy lubisz Cannon Strike? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.