Legendary Warrior Globin Rush

Wejdź do świata Legendary Warrior Globin Rush i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Weź swój łuk i strzały oraz upewnij się, że twój cel jest gotowy, i wyrusz na epicką przygodę w Legendary Warrior Globin Rush na Igry.pl. Aby przetrwać w zdradzieckim świecie tej gry, musisz zachować spokój i dobrze radzić sobie ze strzelaniem z łuku. Jak można się spodziewać, twoje drewniane strzały podlegają bardziej dramatycznemu wpływowi grawitacji niż pociski o dużej prędkości wystrzeliwane z pistoletów, które można znaleźć w innych grach, więc opanowanie łuku, po którym porusza się strzała, jest kluczowe dla przetrwania poziomów.

Jak sama nazwa wskazuje, jesteś legendarnym wojownikiem, a dla takiego bohatera nie ma chwili wytchnienia. W rezultacie postać, w którą się wcielasz, porusza się automatycznie przez cały poziom, a ty zajmujesz się tylko strzelaniem. Nie myśl jednak, że strzelanie jest łatwym zadaniem, bo wrogowie stają się coraz bardziej przebiegli, im bardziej posuwasz się do przodu w swojej misji. Na początku swojej podróży możesz spodziewać się wielu statycznych wrogów, którzy są w zasadzie tarczami strzelniczymi, ale wkrótce natkniesz się na bardziej niebezpiecznych przeciwników, np. takich, którzy skaczą, co sprawia, że ich likwidacja jest o wiele trudniejsza, niż byś się spodziewał. A jeśli chcesz zdobyć maksymalną liczbę punktów, musisz wystrzelić jak najmniej strzał.

Zostań legendarnym łucznikiem, grając na Igry.pl Legendary Warrior Globin Rush .

Jak grać

Jeśli używasz komputera, wciśnij lewy przycisk myszy i przytrzymaj go, aż znajdziesz właściwą trajektorię. Zwolnij przycisk, by wystrzelić strzały. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, zasady są takie same, ale zamiast trzymać wciśnięty lewy przycisk myszy, musisz stukać w ekran.

Podobne gry:

Czy lubisz Legendary Warrior Globin Rush? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.