Chemistry Set Balance

Wejdź do świata Chemistry Set Balance i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Jeśli znasz się na chemii, wiesz, jak delikatna jest równowaga reakcji chemicznych, a każda najmniejsza zmiana w formule może ją drastycznie zmienić. Chemistry Set Balance nie jest grą o równoważeniu równań chemicznych, ale można powiedzieć, że jest grą o delikatnej równowadze chemii, bo musisz ostrożnie obracać platformami, na których umieszcza się pierwiastek chemiczny, tak żeby bezpiecznie wpadł do zlewki wypełnionej innymi ciekawymi cieczami.

Jak można się spodziewać, gra rozpoczyna się od kilku podstawowych poziomów treningowych, na których musisz kontrolować niewielką liczbę platform, ale w miarę postępów musisz obracać wieloma platformami umieszczonymi w różnych trudnych miejscach. Dzięki temu doprowadzenie pierwiastka chemicznego do celu staje się prawdziwym testem twojego refleksu, ale też umiejętności planowania.

Kolejną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę w grze Chemistry Set Balance jest fakt, że platformy obracają się w tym samym czasie, więc bądź świadomy, że twoje działania mają wpływ na wszystkie platformy na planszy. Ale nawet jeśli nie uda ci się przejść kilku pierwszych prób, zawsze możesz zrestartować poziom i spróbować jeszcze raz. Najfajniejsze jest to, że profesor nadzorujący laboratorium chce, żebyś odniósł sukces, a możesz to stwierdzić, patrząc na niego.

Zbilansuj pierwiastki chemiczne w zabawnej grze umieszczonej w laboratorium chemicznym, grając na Chemistry Set Balance na Igry.pl.

Jak grać

Obracaj platformy, które są rozmieszczone w losowych miejscach na poziomie, zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, naciskając odpowiednie klawisze strzałek w lewo lub w prawo, naciskając lewy przycisk myszy w prawej lub lewej części ekranu lub, jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, dotykając prawej lub lewej części ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz Chemistry Set Balance? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.