Castle of Magic

Wejdź do świata Castle of Magic i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry przygodowe!

Odwiedź magiczne królestwa i pokonaj wspaniałe potwory, wkraczając w szaty słynnego czarodzieja w grze Castle of Magic na stronie Igry.pl. Musisz skakać przez przeszkody i przepaście, aby przemierzać zdradliwe środowiska, unikać niebezpiecznych wrogów i atakować w odpowiednim momencie, jeśli chcesz zobaczyć, dokąd zaprowadzi cię przygoda w Castle of Magic. Podróżując do pięciu różnych krain, będziesz musiał stawić czoła wielu ciekawym wyzwaniom, a latając, ślizgając się, unosząc się w powietrzu i korzystając z innych sposobów przemieszczania się z jednego miejsca do drugiego, będziesz mógł dokończyć przygodę na stronie Castle of Magic.

Choć możesz skakać na niektórych wrogów, aby ich pokonać, masz też do dyspozycji różne rodzaje broni, z których każda jest bardziej fantastyczna od drugiej. Od legendarnych mieczy po zaczarowane różdżki - arsenał na stronie Castle of Magic pomoże ci przejść kolejne poziomy. Niszcząc skrzynki rozsiane po poziomach, możesz znaleźć różnego rodzaju ulepszenia i pomocne przedmioty. Oprócz zbierania nowych broni możesz też zbierać diamenty, którymi zaśmiecone są poziomy.

Wyrusz w cudowną podróż, grając w Castle of Magic na Igry.pl.

Jak grać

Używaj klawiszy strzałek lub klawiszy WASD do poruszania się, skakania i kucania. Aby zaatakować, naciśnij lewy przycisk myszy. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, stukaj w przyciski ekranowe.

Podobne gry:

Czy lubisz Castle of Magic? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry przygodowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.