Robot Police Iron Panther

Wejdź do świata Robot Police Iron Panther i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry przygodowe!

Robot Police Iron Panther zawiera migające światła. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o złożeniu psa-robota, który będzie wykorzystywany do walki z przestępczością, to Igry.pl ma grę dla ciebie. W grze Robot Police Iron Panther musisz najpierw złożyć zaawansowanego technicznie psa-robota, a następnie wyeliminować różne zagrożenia z całego miasta. Jak można się spodziewać, proces budowy jest skomplikowany, a każdy element musi być umieszczony w odpowiednim miejscu. Wszystko musi być na swoim miejscu, ponieważ systemy stosowane w zaawansowanych maszynach nie pozostawiają miejsca na błędy. Ale obserwowanie, jak robot powoli zaczyna przypominać maszynę bojową, to tylko jeden ze sposobów, w jaki Robot Police Iron Panther zapewnia zabawę. Zwłaszcza, że bardzo starannie pokazano, jak wszystkie części pasują do siebie i wszystko łączy się w logiczny sposób, wykorzystując skomplikowane animacje, by pokazać ten proces.

Ale składanie psa-robota to tylko jedna z części strony Robot Police Iron Panther, ponieważ nie poświęciłeś tego czasu tylko po to, by skonstruować wydajną i zaawansowaną maszynę. Nie, razem będziecie musieli wyruszyć na misje, by walczyć z przestępczością i eliminować różnego rodzaju zagrożenia z całego miasta, w unikalnej historii z ciekawymi postaciami, osadzonej w świecie Sci Fi. Ta bitewna część gry jest, jak zapewne się spodziewasz, znacznie bardziej pełna akcji niż poprzednia, więc przygotuj się na wiele walk z różnymi potworami, które grasują po ulicach i zakłócają spokój. System walki z Robot Police Iron Panther to połączenie ruletki i gry rock, paper, scissors, czyli starcia 1 na 1 z przeciwnikiem. Najpierw kręci się koło, a ty musisz kliknąć na ekranie, żeby zatrzymać jego obrót. Po wylądowaniu na elemencie musisz wybrać rodzaj ataku. Jeśli zarówno Ty, jak i Twój przeciwnik macie ten sam typ ataku, obaj otrzymujecie obrażenia. Jeśli chcesz zadać ogromne obrażenia, możesz użyć swojego ataku ostatecznego, który może zniszczyć przeciwnika o wiele łatwiej niż inne metody powolnego uszczuplania jego zdrowia.

Wkrocz do świata Sci Fi z pomocą Igry.pl i stwórz zaciekłą maszynę do walki, grając na Robot Police Iron Panther.

Jak grać

Jeśli korzystasz z komputera, możesz wchodzić w interakcje z elementami gry, używając myszy do poruszania kursorem i lewego przycisku myszy do wybierania elementów na ekranie. Jeśli grasz na urządzeniach przenośnych, musisz stukać w ekran zamiast używać myszy.

Podobne gry:

Czy lubisz Robot Police Iron Panther? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry przygodowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.