Merge Dreams

Wejdź do świata Merge Dreams i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry przygodowe!

Wejdź do magicznego królestwa i przygotuj się na relaksujące i zabawne doświadczenia na Igry.pl, gdy zagrasz w Merge Dreams. Dzięki żywej grafice i radosnej muzyce gra Merge Dreams z pewnością zachwyci i będzie doskonałym wyborem w chwilach, kiedy poczujesz, że potrzebujesz dawki relaksu. Stylizowana grafika przedstawia magiczne, pływające królestwo. Musisz łączyć przedmioty tego samego typu, aby tworzyć nowe. Kiedy uda Ci się połączyć wszystkie przedmioty z części królestwa, którą aktualnie odwiedzasz, otworzą się przed Tobą nowe części królestwa, a Ty będziesz mógł także rozwijać fabułę.

W trakcie podróży dołączasz do Alice i pomagasz jej ratować towarzyszy z różnych niebezpieczeństw, w które wpadają. Oprócz wyciągania ich z kłopotów, będziesz też pomagał im odbudowywać ich wymarzony świat, budując różnego rodzaju budynki, a następnie powoli je ulepszając, aby stawały się coraz potężniejsze. Produkty, które uzyskasz z tych budynków, możesz później sprzedać, dzięki czemu zdobędziesz złoto i punkty doświadczenia, które możesz wykorzystać do dalszego rozwoju fabuły gry Merge Dreams. Choć czeka cię nieznana podróż, wiesz, że będziesz miał u swego boku zaufanych sojuszników, a łącząc różne przyjazne stworzenia, które napotkasz po drodze, będą one ewoluować, stając się coraz potężniejszymi sprzymierzeńcami.

Wyrusz w magiczną podróż, grając na Merge Dreams i odkryj tajemnice tego fantastycznego świata.

Jak grać

Naciśnij lewy przycisk myszy, aby wybrać elementy z ekranu, a następnie, trzymając wciśnięty przycisk, przeciągnij je na inne identyczne elementy z ekranu. Jeśli grasz na urządzeniu mobilnym, dotknij ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz Merge Dreams? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry przygodowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.