Crossy Chicken

Wejdź do świata Crossy Chicken i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Crossy Chicken to pełna akcji, zabawna gra, w której Twoim zadaniem jest pomóc kurczakowi przejść przez drogę. Jednak ta konkretna droga jest pełna przeszkód, od samochodów po wodę, a nawet pociągi. Jest to bardzo trudne miejsce do życia dla małego kurczaka, ale musisz zrobić wszystko, co w twojej mocy, by pomóc mu przetrwać na tym wymagającym, trudnym i jałowym pustkowiu pełnym przeszkód.

Nie będzie to łatwe, ale twoje umiejętności i siła pomogą kurczakowi pokonać wszystkie przeszkody i w końcu dotrzeć do celu w taki sposób, w jaki zawsze chciał. To bardzo kreatywna i wciągająca gra z mnóstwem ciekawych pomysłów, w której cały czas będziesz sprawdzał swoje umiejętności, próbując wygrać. To nigdy nie jest łatwe, ale jest bardzo zabawne i ekscytujące, bo cały czas starasz się doskonalić swoje umiejętności i wznosić je na nowe wyżyny, próbując zobaczyć, jak daleko możesz zajść.

Crossy Chicken jest dostępna na Igry.pl już teraz, więc jeśli myślisz, że masz to, czego potrzeba, by osiągnąć najwyższy wynik, zagraj w nią od razu!

Podobne gry:

Czy lubisz Crossy Chicken? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.