Chu Choo Cake

Wejdź do świata Chu Choo Cake i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry arcade!

Zostań najsłodszym konduktorem pociągu, grając na Chu Choo Cake na Igry.pl i dopilnuj, aby smakowite słodycze dotarły do celu. Aby uruchomić pociąg, musisz uciec przed szczurami, które nieustannie patrolują poziom i robią wszystko, aby powstrzymać cię przed załadowaniem Ciastkowego Pociągu pysznymi słodkimi smakołykami. W 10 różnych miejscach, do których musisz dopilnować, aby pociąg dotarł, musisz być bardzo szybki, bo nie chcesz, aby pociąg miał jakiekolwiek opóźnienia, ale też bardzo ostrożny, bo szczury patrolujące poziomy będą cię śledzić, aż cię złapią i zatrzymają.

Jeśli zostaniesz złapany, nie musisz się od razu martwić, ponieważ możesz zostać złapany cztery razy, zanim będziesz musiał ponownie rozpocząć poziom. A to nie jedyna rzecz, która może ci się przydać, ponieważ na całym poziomie znajdziesz czerwone papryczki, które możesz aktywować, aby ogłuszyć pobliskich przeciwników. Aby załadować pociąg ciastkami, musisz przejść nad prostokątnymi słodyczami, które są umieszczone na ziemi i pozwolić, aby siła grawitacji zajęła się resztą. Jeśli uda ci się trafić szczura jednym z tych cukierków, możesz tymczasowo usunąć go z etapu, co da ci kilka cennych chwil spokoju, bo jest mniej wrogów do pilnowania.

Każdy poziom ma unikalny układ i musisz szybko nauczyć się najlepszego sposobu poruszania się po nim oraz korzystania z drabin w odpowiednich momentach, aby zmaksymalizować swoje postępy. Na szczęście wrogowie poruszają się według tego samego schematu, więc możesz przewidzieć ich ruchy i odpowiednio zareagować. Pamiętaj, żeby nie dać się zbytnio rozproszyć pięknej grafice, którą ma Chu Choo Cake, ponieważ jest to kolejna gra na Igry.pl, w którą prawdopodobnie powinieneś zagrać, jeśli nie jesteś zbyt głodny. Poziomy są wypełnione różnego rodzaju smakołykami, które zwykle można znaleźć w piekarni, więc pamiętaj o tym, jeśli jeszcze nie jadłeś. W połączeniu z grafiką i wesołą muzyką, gra Chu Choo Cake jest wspaniałym doświadczeniem.

Upewnij się, że pociąg wypełniony ciastkami dotrze do celu, grając w Chu Choo Cake na Igry.pl.

Jak grać

Chu Choo Cake W grę można grać tylko na komputerze. Do poruszania się po menu i klikania elementów gry używaj lewego przycisku myszy. Aby poruszać się po poziomach, musisz używać klawiszy WASD lub strzałek.

Podobne gry:

Czy lubisz Chu Choo Cake? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry arcade aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.