Neon War

Wejdź do świata Neon War i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry arcade!

Neon War to zabawna gra, w której musisz przetrwać przeciwko pozornie niekończącemu się rojowi wrogów, którzy spadają na twój statek. Dzięki kombinacji znalezienia odpowiednich ulepszeń, które pasują do twojego stylu gry, a także umiejętności, możesz zdobyć wysoki wynik i przetrwać jak najdłużej w obliczu nieustannych ataków. Wrogowie w Neon War mają unikalny styl wizualny i składają się z różnych geometrycznych kształtów lub ich kombinacji. Oczywiście, ze względu na neonowy motyw przewodni, możesz spodziewać się jasnego, żarzącego się światła na całym etapie. Każdy wróg ma w środku numer, który oznacza liczbę trafień, jakie musi przyjąć, by zniknąć. Liczba ta pokazuje też obrażenia, jakie zadadzą twojemu statkowi, jeśli zderzy się z tobą. Ruch wrogów jest w pewnym stopniu przewidywalny, ponieważ nieustannie odbijają się oni od planszy, ale gdy pojawi się ich więcej, sytuacja może stać się naprawdę trudna.

Tym, co czyni Neon War wyjątkowym, jest interesująca mechanika ulepszania, do której możesz uzyskać dostęp za każdym razem, gdy zrestartujesz grę. Na każdym poziomie zdobywasz specjalne punkty, niszcząc wrogów. Punkty te możesz wykorzystać do wprowadzenia różnego rodzaju ulepszeń do swojego statku. Począwszy od zwiększenia szybkostrzelności, przez zwiększenie ilości zdrowia i obrażeń, aż po stworzenie kolejnego, mniejszego statku, który będzie strzelał w stronę wrogów. Kiedy zacznie pojawiać się coraz więcej wrogów, a ich siła wzrośnie, ulepszenia te będą stanowić różnicę między zdobyciem większej liczby punktów a koniecznością ponownego rozpoczęcia gry.

Zdobądź wysoki wynik i baw się dobrze, grając w Neon War na Igry.pl.

Jak grać

Wciśnij lewy przycisk myszy na obszarze pod statkiem i przytrzymaj go, by poruszać się w lewo lub w prawo. Jeśli używasz urządzenia mobilnego, dotknij ekranu w tym samym miejscu, żeby się poruszać. Statek wystrzeliwuje automatycznie, gdy tylko zaczniesz się poruszać.

Podobne gry:

Czy lubisz Neon War? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry arcade aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.