City Car Stunt 4

Wejdź do świata City Car Stunt 4 i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry samochodowe!

Zabierz swój szybki samochód na przejażdżkę i wygraj wyścig w grze City Car Stunt 4! Zaspokój swoją potrzebę prędkości w tej ekscytującej grze wyścigowej i wykonuj spektakularne ewolucje przy dużych prędkościach i na najbardziej imponujących torach, jakie kiedykolwiek widziałeś.

Jeśli chcesz nadać swojemu samochodowi bardziej osobisty charakter, możesz to zrobić dzięki różnym opcjom personalizacji, które masz do dyspozycji. Co więcej, im więcej diamentów zbierzesz, tym więcej samochodów będziesz mógł odblokować.

Z piękną grafiką 3D i intensywną muzyką te trasy są tymi, do których będziesz stale powracać. W momentach, w których zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki, użyj swojego nitro i przeleć obok przeciwników! Bądź tylko ostrożny, z wielką prędkością wiąże się wielka odpowiedzialność!

Ciesz się szybką ścigałką z City Car Stunt 4 na Igry.pl!

Podobne gry:

Czy lubisz City Car Stunt 4? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry samochodowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.