Classic Uno

Wejdź do świata Classic Uno i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry karciane!

Uno jest popularną grą karcianą i tutaj na Igry.pl możesz ćwiczyć i opanować jej zasady tak, aby zawsze wygrywać z przyjaciółmi. Aby wygrać, musisz pozbyć się wszystkich kart z ręki przed swoimi przeciwnikami. Możesz odrzucić kartę tylko wtedy, gdy pasuje ona kolorem lub numerem do wierzchniej karty ze stosu. I nie zapomnij ogłosić swojej ostatniej karty mówiąc UNO!

Aby powstrzymać swoich przeciwników przed wygraną, możesz użyć specjalnych kart, z których każda ma unikalny wpływ na wynik gry. Masz kartę, która pominie kolejkę następnego gracza, taką, która odwróci kierunek gry, inną, która sprawi, że następny gracz dobierze dwie karty i straci kolejkę, taką, która zmieni aktualny kolor i zmusi następnego gracza do dobrania czterech kart i straci kolejkę, taką, która zmieni kolor, który musi być dobrany, taką, która może wyzwać gracza, który zagrał kartę zmuszającą cię do wzięcia czterech kart, taką, która zmusi gracza, który nie powiedział UNO, do wzięcia dwóch kart. Z tak dużą liczbą opcji gra szybko staje się intensywna i zabawna!

Zostań mistrzem w Uno, grając w Classic Uno, gdy jesteś na Igry.pl!

Podobne gry:

Czy lubisz Classic Uno? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry karciane aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.