Magic Match

Wejdź do świata Magic Match i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry match 3!

Udaj się w podróż do magicznego i spokojnego królestwa i trenuj swoje umiejętności obserwacji grając w Magic Match, zabawną grę pełną żywych kolorów. Aby wygrać w Magic Match musisz znaleźć co najmniej dwa elementy tego samego typu, które w dodatku znajdują się obok siebie i kliknąć na jeden z nich. W ten sposób wyeliminujesz je z planszy, a także zmienisz konfigurację sceny. To sprawia, że w grę wchodzi również odrobina strategii.

Aby pomóc Ci w oczyszczaniu planszy, masz do dyspozycji różne przedmioty, które możesz wybrać. Rzeczy takie jak bomby, które oczyszczą mały obszar w ich pobliżu, czy rakiety, które oczyszczą wszystko w linii prostej.

A ponieważ wyzwania zawsze sprawiają, że jest trochę więcej zabawy, na stronie Magic Match są pewne warunki, które musisz spełnić, aby przejść do następnego poziomu. W lewym górnym rogu ekranu zobaczysz, ile płytek danego typu musisz ułożyć, a w środkowej górnej części ekranu podana jest maksymalna liczba ruchów, które możesz wykonać.

Odkryj kolejną relaksującą grę na Igry.pl i spróbuj oczyścić planszę w jak najmniejszej liczbie ruchów.

Podobne gry:

Czy lubisz Magic Match? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry match 3 aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.