Daily Solitaire

Wejdź do świata Daily Solitaire i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry karciane!

Jeśli chcesz zagrać jedną rundę pasjansa każdego dnia, to Daily Solitaire został stworzony dla Ciebie. Z jednym unikalnym poziomem dodawanym każdego dnia możesz być pewny, że będziesz miał unikalne doświadczenie za każdym razem, gdy zagrasz w pasjansa na Igry.pl.

Serwis Daily Solitaire wie, że w niektóre dni potrzebujesz więcej energii niż w inne, dlatego poziom trudności zależy od tego, w który dzień tygodnia grasz. Oczywiście, poniedziałkowa runda będzie najłatwiejsza, a potem możesz oczekiwać stopniowego wzrostu trudności w miarę upływu dni, przy czym najtrudniejszym dniem będzie niedziela, kiedy powinieneś mieć najwięcej energii, by zwyciężyć w Daily Solitaire.

I nie martw się, jeśli nie uda Ci się ukończyć gry za jednym posiedzeniem, ponieważ Daily Solitaire automatycznie zapisuje Twoje postępy, więc zawsze możesz kontynuować od miejsca, w którym przerwałeś grę.

Ciesz się klasyczną grą w pasjansa na Igry.pl i spróbuj pokonać każde codzienne wyzwanie.

Podobne gry:

Czy lubisz Daily Solitaire? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry karciane aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.