Delicious - Emily's Home Sweet Home

Wejdź do świata Delicious - Emily's Home Sweet Home i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry o gotowaniu z emily!

Przeprowadzka do nowego domu to dla każdego duży krok i nie inaczej jest w przypadku Emily, sympatycznej postaci z gry Delicious - Emily's Home Sweet Home na stronie Igry.pl. Razem z nią zbudujesz jej wymarzony dom i pokonasz różne ciekawe wyzwania, które wiążą się z urządzaniem nowego domu. A Delicious - Emily's Home Sweet Home to nie lada przygoda - najpierw musisz zebrać pieniądze na budowę wymarzonego domu. Aby zebrać pieniądze, Emily i jej wierni przyjaciele zdecydowali, że najlepszym sposobem na zdobycie dodatkowych pieniędzy będzie rozpoczęcie zbiórki pieniędzy, więc gra rozpoczyna się od zorganizowania stoiska, oczekiwania na klientów i sprzedawania im różnego rodzaju pysznych smakołyków.

Na początku zamówienia, które trzeba zrealizować, są dość łatwe do wykonania, ale po pewnym czasie ludzie zaczynają słyszeć o wielkiej zbiórce pieniędzy, którą właśnie organizujesz, i coraz więcej osób przybywa do twojego miejsca. Choć może się to wydawać przytłaczające, dobrą stroną jest to, że więcej klientów oznacza, że szybciej otrzymasz więcej pieniędzy na swój wymarzony dom. Na szczęście masz też Patryka, który pomoże Ci przejść przez wszystkie etapy organizowania zbiórki pieniędzy i upewni się, że wszystko pójdzie gładko, a Twoi klienci i Ty będziecie zadowoleni. Niektórzy klienci podejdą do lady, inni usiądą przy stole i będą czekać, aż zrealizujesz ich zamówienie. To może przynieść dodatkowe komplikacje, ponieważ nie możesz się sklonować, więc będziesz musiał ciągle przechodzić z jednego miejsca na drugie. Jeśli dodasz do tego fakt, że po przyjęciu klienta będziesz musiał posprzątać stolik, to sprawy szybko nabiorą rumieńców. Ale nie martw się, na stronie Delicious - Emily's Home Sweet Home wszystko zaczyna się powoli i będziesz mieć dużo czasu, by przyzwyczaić się do swoich zadań, a także znacznie lepiej zorganizować swój grafik i klientów.

Pomóż Emily zebrać pieniądze na budowę wymarzonego domu, grając w Delicious - Emily's Home Sweet Home na Igry.pl.

Jak grać

Używaj lewego przycisku myszy, aby wybierać przedmioty na ekranie i wchodzić w interakcje z klientami. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz Delicious - Emily's Home Sweet Home? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry o gotowaniu z emily aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.